Automaty hot spot online

Jednym z najpopularniejszych rodzajów gier hazardowych, z jakich korzystają gracze online są sloty, a wśród tych zdecydowanie najpopularniejszą grupą są gry hot spot. Tak naprawdę, jedynie automaty tego typu zyskały popularność w internetowych kasynach – innego typu maszyny do gier nigdy nie uzyskały takiego samego poziomu rozgłosu po przeniesieniu ich z tradycyjnych kasyn do tych internetowych. Mimo wszystko nie ma co się temu dziwić –  gry hot spot to absolutna klasyka gier hazardowych, a większość innego typu maszyn  stara się po prostu w jakiś sposób odwzorować  ekscytację płynącą z gry na tych maszynach. Niniejszy artykuł ma na celu rozwiać kilka podstawowych wątpliwości dotyczących gier na tego typu automatach. Czy gry hot spot wymagają inwestycji pieniężnej? Gdzie zagrać w takie gry? Aby uzyskać odpowiedź na te i inne pytania zapraszamy do lektury artykułu.

Co to są automaty hot-spot

gry hot spot  to klasyczne automaty hazardowe, wypełnione symbolami siódemek, cytryn, arbuzów i innych owoców (to, jakie owoce występują w grze różni się w zależności od automatu). Są to bardzo proste automaty o pięciu wygrywających liniach, a zatem najprostszej możliwej kombinacji. Graczy wygrywa, jeśli na pojedynczej linii wygrywającej pojawią się trzy identyczne symbole – choć to, ile wygrana wyniesie za konkretny symbol różni się znacząco w zależności od automatu czy kasyna,

Prawdopodobnie pierwszymi produktami, jakie przychodzą nam na myśl gdy myślimy o slotach w internetowym kasynie są Sizzling Hot czy też Book of Ra. Obie te maszyny to właśnie przykład tego, jak wyglądają i działają gry hot spot.

Czy gry hot spot dostępne są za darmo?

Tak. Praktycznie wszystkie gry hot spot możemy zagrać w zupełności za darmo, dzięki udostępnionym przez ich twórców trybom demonstracyjnym. Wersję demo automatu hot spot z pewnością znajdziemy w każdym szanującym się kasyno online, jak i na specjalnych, dedykowanym właśnie demonstracyjnym wersjom gier platformach.

W przypadku, gdy nie decydujemy się na grę za pieniądze, a chcemy po prostu zapoznać się z danym automatem i poznać tajniki konkretnej gry hot spot nasza gra będzie toczyć się w oparciu o wirtualne żetony. Cała reszta funkcjonalności maszyny pozostaje jednak bez zmian – w dalszym ciągu możemy modyfikować wysokość zakładu, próbować rozbić jackpot czy korzystać z oferowanych w grze bonusów.

Czy aby zagrać w tego typu gry muszę się rejestrować?

Wiele zależy od polityki wybranego kasyna, czy też platformy umożliwiającej darmową grę. Niektóre z nich umożliwiają skorzystanie z każdej gry hot spot za darmo i bez rejestracji, inne jednak będą wymagać od nas podania przynajmniej podstawowych danych. Warto jednak pamiętać, że sam proces rejestracji praktycznie nigdy nie jest uciążliwy i ukończymy go w mniej niż pięć do piętnastu minut.

Rejestracja na platformie oferującej darmowe gry hot spot może mieć też swoje plusy, nawet jeśli nie jest ona obowiązkowa. Niewykluczone bowiem, ze za rejestrację na takiej platformie uzyskamy dodatkowe benefity, jak np. zwiększoną ilość żetonów podczas gry.  Dodatkowo pamiętajmy, że dokonując rejestracji zyskujemy dostęp nie do jednej konkretnej gry hot spot ale do bardzo wielu produktów.

Czy mogę grać w gry hot spot za darmo, ale na pieniądze?

Niestety, nie ma takiej możliwości. Chcąc rozpocząć grę na prawdziwe pieniądze będziemy musieli  zarejestrować się w internetowym kasynie. Gra na żetony nie przyniesie nam żadnych korzyści finansowych, lecz z pewnością pomoże w zrozumieniu zasad danej gry hot spot i przygotuje nas do gry o prawdziwe pieniądze.

Warto też pamiętać o tym, że rejestracja w kasynie łączy się często z całą masą dodatkowych korzyści, z których dostęp do rodzajów gier o standardach premium, czyli niedostępnych za darmo jest jedynie czubkiem góry lodowej. W zamian za rejestrację możemy liczyć na masę bonusów postaci darmowych spinów na określonych slotach, dodatkowej kwoty od depozytu czy też nawet pieniędzy na grę całkowicie za darmo, bez potrzeby wpłacania jakiejkolwiek gotówki.

Mimo tego, że nie da się grać w  gry hot spot za darmo, ale na pieniądze warto podkreślić, że nie umniejsza to przyjemności z gry. Również gra na wirtualne żetony może sprawić sporo przyjemności, szczególnie gdy jesteśmy dopiero początkującym graczem.